کسب در آمد از اینترنت : بدون عنوان

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

  امکانات وب

  چکیده : لطفا تا آخر مطلب را بخوانید و در سایتهای زیر ثبت نام کنید البته اگه میخوا... با عنوان : بخوانید :   لطفا تا آخر مطلب را بخوانید و در سایتهای زیر ثبت نام کنید البته اگه میخواهید به پول برسید

  در این صفحه به بررسی سایتهای کلیکی ایرانی پرداخته میشه و به شما میگم که کدام سایت معتبر هست و کدام سایت کلاهبردار هست .

  همه سایتهایی که در این صفحه معرفی میشن را ابتدا خودم چند وقتی باهاشون کار کردم ، و بعد از اطمینان کامل از پرداخت پول ، اونها رو به شما معرفی میکنم .

  اگر وقت کافی دارید ، در همه سایتها ثبت نام کنید و درامدتون رو افزایش بدین . برای ثبت نام در هر سایت ، ابتدا روی لینک یا بنر اون سایت که در زیر گذاشته ام براتون کلیک کنید ، تا وارد صفحه اصلی سایت بشید .

  بعد از وارد شدن به صفحه اصلی سایت ، روی گزینه ثبت نام یا عضویت کلیک کنید و فرم ثبت نام رو پر کنید و ثبت نام را انجام بدهید .

  در صورتی که هنگام پر کردن فرم ثبت نام از شما نام معرف را میخواست ، میتونید نام کاربری من را در فرم ثبت نام به عنوان معرف بنویسید .البته اگه برای عضویت روی بنرها کلیک کنید از شما نام معرف نمیخواد و اتوماتیک خودش نوشته میشه
  نام کاربری من در همه سایتهای ایرانی که در این صفحه معرفی  

   سپس با وارد شدن به حسابتان در قسمت مشاهده تبلیغات روی آگهی ها کلیک کنید و برای کلیک کردن روی هر آگهی درامد داشته باشید و علاوه بر کلیک کردن روی آگهی ها امکانات دیگری هم در هر سایت موجود هست برای افزایش درامدتون ، که در خود سایت کامل توضیح داده شده به زبان فارسی .
   کلیه اطلاعات سایتها فارسی هست و فکر نمیکنم نیاز به توضیحات بیشتری باشه ، بعد از اینکه در سایتها ثبت نام کردین به قسمت انجمن یا سوال و جوابهای متداول در هر سایت مراجعه کنید و کلیه مواردی که براتون مبهم هست رو از اونجا بخونید .
   نکته : در بعضی از سایتهای ایرانی از شما یک سوال امنیتی میخوان ، که شما خودتون میتونید یک سوال رو بنویسید و خودتون هم جوابش بدین.
   برای مثال میتونید بنویسید: نام ماشین شما چیست ؟ پراید
   بعد از انجام مراحل ثبت نام در هر سایت ، میتونید به قسمت سوال و جوابهای متداول در سایت مورد نظر مراجعه کنید و اطلاعات زیر رو بخونید :
  نحوه کار با سایت

  نحوه گرفتن پول از سایت

  تعداد اگهی هایی که میتونید در روز کلیک کنید

  ساعتی که آگهی ها براتون میاد

  تعداد زیرمجموعه هایی که میتونید اجاره کنید و مستقیم بگیرید

   و هر اطلاعاتی که به عنوان عضو این سایت نیاز داشته باشید در خود سایت به زبان فارسی هست و میتونید بخونید .
   مبالغی هم که از هر سایت بدست میارید ، به راحتی قابل انتقال به حساب بانکیتون در ایران هست .
   بعد از ثبت نام میتونید به قسمت انجمن در هر سایت مراجعه کنید ، تقریبا همه کسانی که با این سایتها کار میکنند و دارن پول میگیرند ، در قسمت انجمن هر سایت حضور دارند ، و اونجا رسید مبالغ پرداختی ، راههای افزایش درامد و کلیه موارد مهم در مورد هر سایت ، توسط اعضایش نوشته میشه و اونجا میتونید با بقیه اعضا در ارتباط باشید و از تجربیات دیگران هم در هر سایت استفاده کنید 
  سایتهای کلیکی ایرانی تقریبا ساختارشون مثل هم هست و اگه کار با یکیشون رو یاد بگیرید یعنی با بقیه مشکلی نخواهید داشت و خیلی هم راحت هست کار کردن باهاشون .

    خوب حال سایتهای معتبر رو معرفی میکنم و مطمئن باشید من از همه سایتها دریافتی داشتم.

   

  معرفی سایتهای خارجی

  سایت نامش stability bux هست. 

  پرداخت انی به لیبرتی داره

   مینیمم پرداخت نداره

  سایت نامش clicx6 هست که کمتر از 15 روز میتوانید به حداقل پرداختی برسید . و به حساب لیبرتی هم پرداخت میکنه

  بعد از کلیک کردن بر روی تبلیغات کلیکی صفحه ای باز می شود که حاوی یک جعبه DropDown هست که چند تا کد داخل آن نوشته شده و یک مستطیل سیاه رنگی که چند تا حرف درون آن نمایش داده می شود و سپس محو می شود . شما باید آن عبارتی که محو می شود را بخاطر بسپارید و از درون جعبه آن عبارت را انتخاب کنید . نترسید کار سختی نیست . فقط شش کد بیشتر درون جعبه نیست که سریع میتوانید آنرا پیدا کنید و خیلی سریع آگهی ها را مشاهده کنید و درآمد کسب کنید .
  با کلیک بر روی Withdraw Cash می توانید وقتی موجودی حسابتان به 0.10$ رسید درخواست برداشت بدهید .

  در قسمت Account Balance می توانید میزان درآمد خودتان را مشاهده کنید .

   

   

  کسب در آمد از اینترنت...
  ما را در سایت کسب در آمد از اینترنت دنبال می کنید

  نویسنده : mmm بازدید : 88 تاريخ : شنبه 17 فروردين 1392 ساعت: 19:40